Szkolenie za nami. Czekamy na nowych “Team Tabatowców”!

Im bliżej było dzisiejszego szkolenia, tym bardziej nie mogłem się go doczekać. “Team Tabata – prowadzenie zajęć grupowych” za nami, oto krótka relacja i galeria zdjęć.

Szkolenie miało na celu przygotować już pracujących instruktorów (oraz osoby myślące o zrobieniu szkolenia) do sprawnego, efektywnego i POPRAWNEGO prowadzenia Team Tabata.

Poza teorią, w skrócie: “co trzeba zrobić, by mieć team a nie grupę”, uczestnicy mogli sprawdzić na własnej skórze jak wygląda prawdziwa Tabata. Część, która wcześniej już miała ze mną kontakt na zajęciach, stwierdziła, że niestety niektórzy instruktorzy prowadzą zajęcia, które Tabata przypominają tylko z nazwy… I stąd szkolenie – jak pisałem w artykule – “Albo Tabata, albo srata – tata“, czyli niestety niektórzy nie mają zielonego pojęcia na temat tego, co robią na swoich treningach.

Bardzo dziękuję za zaufanie i jestem zaszczycony, że odwiedziły mnie osoby, które zaczynały “u mnie” a teraz kontynuują pasję już jako pracujący lub przyszli instruktorzy. Fajnie się stało, że zaufali mi ludzie, którzy słyszeli o mnie wiele dobrego – to znak, że cały wysiłek procentuje. Jak widać warto! 🙂

Życzę Wam, żebyście byli oryginalnymi instruktorami i umieli wytyczne ze szkolenia przenieść na (a przede wszystkim przed 🙂 ) salę ćwiczeń… Wiemy o co chodzi. 🙂

Możecie liczyć na moją pomoc i dalsze wsparcie w drodze do kariery – do zobaczenia na kolejnym szkoleniu, tym razem dotyczącym UJĘDRNIANIA NÓG I POŚLADKÓW.

A póki co twórzcie swoje TEAM TABATA, czekam na zaproszenie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *