Pytaj trenera: wznawiam porady online

Masz pytanie dotyczące treningu, zdrowego trybu życia, odżywiania czy suplementacji? Napisz do mnie – szczegóły poniżej.

Przyznaję, że zaniedbałem dział “Pytaj trenera”, który kiedyś dość prężnie działał jeszcze na dawnym portalu, który z przyczyn nadmiaru wiedzy padł. 🙂 W związku z tym, że zapytań jest sporo postanowiłem to kontynuować. Zatem…

ZASADY PYTAŃ:
Jeśli masz jakieś pytanie(a) związane z całością treści na tej stronie napisz KOMENTARZ pod interesujący Cię ARTYKUŁEM a ja odpowiem artykułem w dziale BLOG.

Proste, absolutnie bezpłatne (bo pojawiały się również pytania o płatności) i szybkie porady od dziś możecie uzyskać a potem wcielić je w życie. A wszystkich chętnych do wspólnych wyzwań sylwetkowych zapraszam do kontaktu. 🙂

 

2 thoughts on “Pytaj trenera: wznawiam porady online

  1. Chciałabym zacząć współpracę z trenerem personalnym. Długo się nad tym zastanawiałam, aż w końcu zadecydowałam, ze czas najwyższy.
    Jestem dwuletnia biegaczka długodystansowa i chciałabym wzmocnić mięśnie i poprawić swoją kondycję, dlatego pisze do pana, czy jest możliwość współpracy z Panem i jakie mniej więcej byłyby koszty takiej współpracy?
    Z góry dziękuje i czekam na szybka odpowiedz.
    Pozdrawiam!
    Ala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *