POWRÓT DO FORMY w 10 punktach – zaczynamy nowy sezon!

Kończą się urlopy – czas zadbać o sylwetkę! A że powroty są trudne, postanowiłem mocno je Wam ułatwić. Poniżej pierwsza część nowości, głównie cenowych. Powinny się przydać wszystkim pragnącym dobrze wyglądać po powrocie do pracy.

 

1. PIERWSZY TRENING GRATIS
Wszystko co jest nowe, trzeba najpierw sprawdzić. Proponuję pierwszy bezpłatny trening personalny dla nowych osób w celu “przetestowania” mnie jako osoby odpowiedzialnej za pomyślność przyszłej współpracy. Dla mnie będzie to o tyle ważne, że poznam problemy, o których często człowiek nie wie, np. kifoza kręgosłupa.

2. PLAN ŻYWIENIOWY W CENIE
Do wymarzonej sylwetki niezbędny jest nie tylko trening, lecz również indywidualnie dobrany plan żywieniowy, który otrzymacie bezpłatnie w cenie treningów. Taki plan będziemy modyfikować na podstawie osiąganych efektów.

3. W GRUPIE RAŹNIEJ
Macie możliwość ćwiczenia w grupie. Pozwoli to motywować się wzajemnie, porównywać efekty i ciągle iść razem do przodu. Członkowie grupy mogą liczyć na specjalne zniżki w zależności od ilości osób (więcej info po kontakcie).

4. A MOŻE PARY?
Jeśli grupa to dla Ciebie za duży tłum lub cierpicie na brak czasu dla siebie, trening w parach jest dla Was! Małżeństwa, przyjaciółki… Znasz dokładnie drugą osobę, czujesz się pewnie, spokojnie i bezpiecznie jak u siebie w domu. Jesteście razem – korzystacie podwójnie!

 5. TRENING W DOWOLNYM MIEJSCU I CZASIE
Jeśli z jakichś względów nie chcesz ćwiczyć w klubie, istnieje możliwość umówienia się w domu oraz na świeżym powietrzu, np. w parku, na boisku szkolnym czy placu zabaw blisko Twojego domu. Odpada opłata klubowa, zyskujesz czas dojazdu. Same pozytywy, wystarczy tylko wziąć się ostro do pracy!

6. POLECASZ – ZYSKUJESZ
Każda nowa osoba, która przyjdzie z polecenia, gwarantuje Ci trening gratis a w dłuższej perspektywie czasu również spore upusty cenowe. Współpraca i zaufanie przynoszą największe korzyści.

7. 10% ZNIŻKI NA HASŁO
Dla posiadaczy opaski na nadgarstek “Stay – Strong Musculator.pl“, którzy będą w niej aktywni nie tylko na treningu, proponuję 10% zniżki za treningi personalne. Wzajemna współpraca to klucz do sukcesu! Podobnie rzecz ma się w sieci – zyskujesz zawsze, gdy udostępniasz moje artykuły na portalach społecznościowych lub w jakikolwiek sposób promujesz mnie na zewnątrz.

8. ĆWICZYMY CZĘSTO ZA MNIEJ
Chcesz poważnie podejść do tematu i potrzebujesz stałej motywacji kilka godzin w tygodniu? Zaproponuję Ci specjalne karnety o dużo niższych cenach, żeby całą uwagę można było zwrócić nie na finanse, lecz w stronę realizacji celów.

9. TRENINGI U MNIE – 50%
Las, prywatna droga, ogromny trawnik, zero sąsiadów i duża ilość sprzętu. Trening na świeżym powietrzu z kawą gratis! 🙂 Indywidualnie i grupowo! Już na dniach, w osobnym artykule zobaczysz o czym mowa…

10. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Na koniec pamiętaj, że do każdego podchodzę bardzo indywidualnie. Liczy się wzajemne zrozumienie i dobre relacje, bez których nie ma szans na sukces.

Propozycji z mojej strony jest mnóstwo. Teraz wystarczy tylko umówić się na pierwsze, bezpłatne konsultacje, wyznaczyć cel, opracować plan działania i zacząć budować formę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *