Noworoczne postanowienia – bierzemy się za siebie!

Ile widziałem artykułów czy zachęt z podobnym tytułem? Mnóstwo. 🙂 Jeśli co rok o tej samej porze postanawiasz wziąć się za siebie, to znaczy że ciągle nie wychodzi i być może warto spróbować tym razem zrobić to dobrze.

Sytuację mamy ciężką – kluby pozamykane (choć oczywiście znalazły się pewne obejścia) i większość prac związanych z “nowym ja” trzeba robić w domu. Nie znaczy to oczywiście, że sprawa jest beznadziejna – nie ma sytuacji bez wyjścia. 🙂

Co proponuję?

Indywidualny plan treningowy
Na pierwszą wizytę umówimy się online lub w Twoim domu, by po chwili rozmowy “wyłapać” wszelkie informacje potrzebne do rozpisania planu treningowego dopasowanego do Twoich potrzeb i celów.
Następnie zaczynasz go realizować a jeśli będzie trzeba…

Trening w domu lub online
Robimy trening w domu (Twoim lub moim) lub w formie online. Chodzi o to, by wcześniej zaplanowane ćwiczenia robić w odpowiedni sposób, czyli z poprawną techniką, poprawną dynamiką i tętnem. To również…

Codzienna motywacja 
Umawiamy się na codzienne “pięć minut” na pogadanie o tym, jak Ci idzie metamorfoza. Codziennie wysyłam Ci coś, co pozwoli się zmotywować lub też będę prosił Ciebie o przesłanie zdjęcia z właśnie odbytego treningu – opcji jest wiele.

Indywidualny plan żywieniowy
Ten pomoże Ci w znacznym stopniu przyspieszyć osiągnięcie celu. Pomogę Ci zdrowo wyjść z dotychczasowo przyjętego sposobu żywienia i łagodnie oraz przyjemnie przejść w żywienie odpowiednie, co oczywiście nie znaczy niesmaczne i nudne oraz czasochłonne. Co do tego “czasochłonne”…

Codziennie prosto, krótko i przyjemnie
Wiem po sobie, że domowe treningi – bez wszystkich tych fajnych, siłownianych gadżetów, szybko stają się nudne. Dlatego po pierwsze Twoje plany będą często modyfikowane by nie powodowały stagnacji i zniechęcenia a po drugie każdy trening codzienny będzie zajmował Ci maksymalnie 30 minut (już z rozgrzewką i rozciąganiem na koniec). 🙂

Wsparcie 24/7
Nie zapominaj, że współpraca to nie tylko czas razem. W każdej chwili, gdy będziesz mnie potrzebować, możesz śmiało pisać, dzwonić… Tak jak w życiu potrzebujemy ciągle czyjejś obecności, tak podczas zmian w dotychczasowym trybie życia właśnie również nie ma innej możliwości.Nastaw się na otwartość i ciągły czas dla Ciebie.

DLACZEGO WARTO SPRÓBOWAĆ? 

Nie ma potrzeby pisania o zdrowiu ponieważ ten temat bardzo dobrze już znasz. Nie trzeba też mówić jak pozytywnie wpłynie to na Twoją tożsamość i samopoczucie, a więc otwartość na ludzi, większą energię do życia i więcej uśmiechu – to też nie nowina.
Coś, co zrobisz dla siebie doda Ci pewności w przezwyciężaniu życiowych trudności. Może to slogan, ale taka jest prawda. Po fizyczny zmęczeniu żadna sprawa życiowa nie jest już tak zawiła jak przed treningiem. Powie Ci o tym absolutnie KAŻDY, kto trochę czasu poświęcił treningom.

A teraz przeczytaj wszystko jeszcze raz, usiądź w ciszy i zastanów się co masz do stracenia? 🙂

Kiedy zaczynamy? :)))   / KONTAKT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *