Najlepsza regeneracja – suplementy, które działają

Od jakiegoś czasu (pisałem o tym na swoim profilu Facebook) moje wysiłki sportowe wspomaga firma PremiumLabs23 – producent najwyższej klasy suplementów. Powiecie “no dobra, dają odżywki to trzeba zachwalać”, otóż nie.

Mam zasadę, że jeśli czegoś nie spróbuję na sobie (tak było z moim autorskim programem treningowym M5X) i nie jestem z tego zadowolony, to nie polecę nikomu. Suplementy (BCAA i Glutaminę) otrzymałem od firmy w okresie najbardziej wytężonej pracy fizycznej, czyli w okresie redukcji. Miałem wtedy 2-3 Team Tabata w tygodniu, poza tym 3 treningi siłowe w systemie obwodowym. Próbowałem wielu zestawów na regenerację, jednak ten od PremiumLabs23 mega mnie zaskoczył.

Budziłem się bez ciężkich nóg, bez “zakwasów”, które przeszły dopiero w połowie dnia, gdy przygotowywałem się do kolejnego treningu. Zestawy na dzień i noc (te ostatnie wzbogacone w melatoninę i ZMA) działają cuda. Polecają je moi Podopieczni biegający maratony oraz instruktorzy fitness podobni do mnie, czyli osoby, które są narażone na codzienne obciążenia treningowe.

Osobiście uważam, że na rynku nie ma obecnie marki, która nie wyjdzie z laboratorium (widziałem badania), gdy nie stworzy porządnie działającego suplementu. Do tego cena baaardzo konkurencyjna!

Jeśli chcielibyście spróbować działania tych suplementów na sobie piszcie, dzwońcie, pytajcie – chętnie poczęstuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *