Team Tabata w Fit and Go w Kolnie!

Powrót do korzeni? Nazwijcie to jak chcecie. Korzystając z pobytu w Kolnie nie mógłbym nie odwiedzić pierwszego, profesjonalnego klubu fitness “Fit and Go” a przy okazji przypomnieć o sobie męcząc dawnych i nowych Podopiecznych na Team Tabata. Pamiętacie jak to było?

Począwszy od 27 grudnia 2019, gdy tylko będę przebywał w odwiedzinach w moim rodzinnym mieście, będziecie mieli okazję poćwiczyć ze mną na Team Tabata, czyli formie interwału, który stworzyłem zarówno w Kolnie, jak i w województwie mazowieckim a ściślej w Warszawie, Otwocku i okolicach. Dziś, po 5 latach, Tabata w różnych formach weszła do grafiku klubów fitness, z czego jestem niezwykle dumny i cieszy mnie fakt, że zainteresowanie wciąż rośnie.

Z tego względu powstał pomysł na współpracę moją i Fit and Go. Piątek po Świętach będzie naszym pierwszym spotkaniem a kontynuować będziemy już w 2020 roku, gdy tylko pojawię się z dłuższą wizytą w Kolnie. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, także dzwońcie do klubu z zapisami!

Życzę wszystkim (nie tylko Kolniakom) zdrowych, spokojnych i sytych Świąt i nie martwcie się o nadmiar kalorii – zajmę się tym 27 grudnia o godzinie 19:00. 🙂

DO ZOBACZENIA KOLNOOOOOO!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *