Rozpoczynam treningi w Exo Fitness

Od lipca przebudowuję swój grafik treningów personalnych i zajęć fitness “instalując” się w dwóch – trzech klubach, w tym w Exo Fitness w Mińsku Mazowieckim. Będę do Waszej dyspozycji minimum 3 razy w tygodniu, poniżej szczegóły.

Zapraszam na treningi personalne w godzinach porannych i wieczornych. Jestem na etapie tworzenia grafiku, także kto pierwszy ten lepszy w PROMOCYJNYCH, wakacyjnych cenach. 🙂

Póki co możecie mnie spotkać w poniedziałki, środy i piątki a w przypadku większego zainteresowania również w inne dni.

Na co możecie liczyć?
1. Przede wszystkim na naukę prawidłowej techniki, którą czerpię ze studiów anatomii popartą pięcioletnim okresem studiów magisterskich. 

2. Poprawę poziomu kondycji fizycznej zgodnie z wyznacznikami fizjologii wysiłku fizycznego.

3. Poprawę stanu zdrowia opartą o naukę prawidłowego odciążania kręgosłupa, ustawienia miednicy i umiejętności przenoszenia obciążeń na mięśnie.

4. Pozbycia się bólu kręgosłupa i stawów, włącznie z treningiem mięśni odpowiedzialnych za ich wzmocnienie.

5. Szybką i bezpieczną utratę tkanki tłuszczowej bez efektu jo-jo czy bezsensownych głodówek i wymówek żywieniowych.

6. Zbudowanie solidnych, jędrnych, silnych i gęstych mięśni w oparciu o bezpieczne metody oraz zasady budowy i kształtowania masy mięśniowej.

7. Indywidualne podejście z planem treningowym opartym o Wasze wzorce ruchowe i zainteresowania – żeby osiągnąć cel, nie trzeba koniecznie ćwiczyć wśród maszyn, sztang i hantli…

8. Opiekę żywieniową z indywidualnymi wskazówkami co do odżywiania i suplementacji a przy tym najniższe ceny najbardziej wskazanych suplementów.

Innymi słowy zrobimy co trzeba tak, jak sobie tego życzycie a przy tym w wesołej i miłej, zupełnie bezstresowej atmosferze. 🙂

Z ludźmi pracuję od zakończenia studiów AWF, czyli około 15 lat. Znam wiele różnych przypadków, dolegliwości czy kaprysów – ze wszystkim sobie poradzimy.

Pracując ze mną masz pewność, że wszystkie nasze działania będą poparte książkową wiedzą anatomiczno-fizjologiczną oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w szkole i klubie.

W razie pytań jestem do dyspozycji – dział kontakt.

***

W sprawie treningów z DZIEĆMI poczytajcie poniżej a potem piszcie/dzwońcie pod wskazane wyżej numery. 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *