Potrzebujesz 25 minut by wygrać z tłuszczem i wyrzeźbić sylwetkę!

Pracujesz od rana do nocy i nie masz czasu na długie wizyty w fitness klubie? A może przeszkadzają Ci często średnio wentylowane sale siłowni a mimo wszystko chcesz ćwiczyć, tyle że w domu? Mam dla Ciebie szybko, choć niezwykle mocny trening nastawiony na 3 rzeczy:

  • spalanie tkanki tłuszczowej
  • rzeźbienie sylwetki
  • poprawę kondycji.

Potrzebujesz 25 minut 3 razy w tygodniu, by Twój tłuszcz przepadł bezpowrotnie a poszczególne partie ciała zaczęły się szybko ujędrniać. System treningowy nazywa się M5X – Master 5 X-treme – mój autorski program interwałowy polegający na wykonywaniu na zmianę przez minutę ćwiczenia siłowego i ćwiczenia cardio w cyklach po 5 ćwiczeń. Jak to wygląda w praktyce?Poniżej przykładowy plan treningowy:

CARDIO – skip A

SIŁOWNIA – pompki

CARDIO – climber

SIŁOWNIA – przysiady

CARDIO – pajacyki

Każde z ćwiczeń wykonujesz przez minutę, dodatkowo każde cardio przyspieszasz do maksymalnego tempa na ostatnie 15 sekund. Po każdej minucie masz 10 sekund przerwy – tyle potrzeba, by przejść do kolejnego ćwiczenia. Po każdej serii ćwiczeń odpoczywasz 30 sekund i zaczynasz od nowa.

Siłownię wykonujesz powoli, dokładnie i z zachowaniem poprawnej techniki. Możesz użyć obciążeń, czyli w przypadku przysiadów jakichś baniaków z wodą, które będziesz trzymać na barkach a w przypadku pompek możesz wykorzystać krzesełko, na którym oprzesz stopy.

Takich zestawów (lub innych, w zależności od inwencji twórczej) wykonujesz maksymalnie 5. Trening możesz zbudować w ten sposób, by w pierwszym zestawie wykonać siłownię na uda, w drugim na plecy czy brzuch, itd.

Każdy trening kończysz stretchingiem!

Szybkie, proste i skuteczne! Przetestowane na wielu grupach treningowych (treningi grupowe fitness), jak również na treningach personalnych, gdzie oszczędność czasu Podopiecznego przekłada się na maksymalizację efektów. Nie potrzebujesz siedzieć godzinami na siłowni – w przypadku M5X nakręcasz metabolizm w 25 minut, by następnie przez kilka godzin redukować zbędne kalorie.

To działa! Spróbuj, przekonasz się na własnej skórze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *