Ostatnia prosta do lata. Co zrobić, by zdążyć z sylwetką?

Dwa i pół miesiąca – tyle zostało do początku wakacyjnego sezonu. To mało a z drugiej strony wystarczająco dużo czasu, żeby pozbyć się tłuszczu i odkryć wzmocnione w międzyczasie mięśnie. Jak to zrobić?

NIE TRAĆ CZASU i zamiast kombinować przyjdź po poradę

Obserwuję ćwiczących od 15 lat. Wchodzą do klubu po raz pierwszy w życiu bez większego pojęcia o temacie (że nie wspomnę o technice, czytaj: o nie zrobieniu sobie krzywdy). Siadają na pierwszą z brzega maszynę. Ćwiczą, ćwiczą, ćwiczą… po dwóch tygodniach “siedzenia”, nie widząc postępów rezygnują. Po co marnować czas? Jestem po to byś mógł podejść, spytać, umówić się na trening – dwa i poznać ogólne zasady prowadzące do celu. Proste?

NIE TRAĆ CZASU na “cudowne programy odchudzające z Internetu” – sięgnij po sprawdzone metody!

W zakładce “Projekty” znajdziesz co najmniej dwa – TEAM TABATA oraz M5X. Są to najprostsze metody (przede wszystkim dla początkujących z racji najprostszych technicznie ćwiczeń), by w krótki czasie spalić tłuszcz, ujędrnić ciało i wypracować kondycję. Uwierzcie mi – to działa. Zanim wprowadziłem to do klubów, najpierw sprawdziłem na sobie. Efekty u ćwiczących są widoczne już po miesiącu. Wszystko co jest potrzebne, to odrobina samozaparcia (motywację gwarantuję od siebie) i wiary w sukces. Bo po to zatrudniasz mnie, by ten sukces osiągnąć. Ręczę za to!

NIE TRAĆ CZASU i zamiast udawać, że jesz zdrowo zacznij jeść zdrowo!

I tu oblewa Cię zimny pot – temat odżywiania… Powiem Ci, że BARDZO niewiele trzeba, by przestawić się na zdrowe żywienie. Po pierwsze co musisz zrobić, to przeczytać poniższy artykuł:

“Jak zacząć przygodę z dietą?

Po drugie możesz skorzystać z gotowych posiłków przywożonych pod dom, czyli firm cateringowych. Sam przez to przeszedłem i korzystam, bo to bardzo ułatwia sprawę.  A zanim wybrałem tę konkretną, spróbowałem wielu. Polecam JEDZZDROWO.com.pl – mega zdrowe, naturalne produkty w normalnych cenach plus opieka dietetyka plus duuuża zniżka gdy powiesz, że jesteś ode mnie. 🙂

NIE TRAĆ CZASU – zacznij działać!

Po przeczytaniu tego artykułu sięgnij po telefon, wykręć numer do mnie (dział “Kontakt”) i poświęć minutę na rozmowę. Wyjaśnię szczegóły współpracy i zaczynamy. Pamiętaj – dni, tygodnie i miesiące uciekają szybko, latka lecą a Ty ciągle myślisz nad rozpoczęciem swojej metamorfozy…

Prawdopodobnie nie przekonam Cię pisząc swoje teksty. Ręczę za to, że przekonasz się będąc po pierwszym treningu ze mną. Dasz z siebie wszystko (oczywiście stopniowo), poczujesz się dużo lepiej a każda kropla potu, każda mokra koszulka i każdy bolący mięsień będzie Cię informował o tym, że zrobiłeś duży krok do przodu. A potem będzie już tylko łatwiej!

Zadzwoń, porozmawiamy – ZACZYNAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *