Kompletuję nowe GRUPY treningowe! Zapisy!

Za Waszą namową, wzorem grupy “Sexy Tyłek” z FC Imperium ruszam z kompletowaniem dwóch, nowych grup ćwiczebnych po jednej w Mambo FC i FC Imperium a jeśli będzie trzeba również w innych klubach. O co dokładnie chodzi?

(zdjęcia em.foto)

Wśród Was jest sporo osób, którym fitness już nie wystarcza. Chcecie zadbać o sylwetkę poważniej, czyli nauczyć się treningów typowo kulturystycznych, bo te najlepiej budują silną i jędrną rzeźbę. Do Was skierowany jest ten program.

Szczegóły:

  1. Projekt przewiduje utworzenie przynajmniej dwóch grup w formie personalnej.
  2. Liczebność każdej grupy 5 – 10 osób.
  3. Cel: prowadzenie treningów na siłowni do 3 dni w tygodniu

Spotykać będziemy się w ustalonych dniach i godzinach na wspólnym treningu każdej partii ciała. Nauczę Was techniki poszczególnych ćwiczeń siłowych z asekuracją współćwiczącego i z zakresu mobilności. Otrzymacie też propozycje planów żywieniowych, które będziemy modyfikować w trakcie zmian sylwetki.

Taka grupa to również doskonała motywacja i możliwość nawiązania fajnych znajomości oraz przyjaźni, co doskonale potwierdziło się w przypadku dziewcząt z “Sexy Tyłka”.

Inaczej mówiąc – będziecie pod stałą opieką treningowo dietetyczną, przekonacie się do siłowni, która przestanie Was przerażać a poprzez efekty sylwetkowe mam nadzieję wejdzie Wam w krew. To doskonały sposób na to, by w klubie fitness odkryć coś nowego na długie lata treningów.

Ruszamy od września!

Jeśli chcecie poznać szczegóły piszcie lub dzwońcie. Namiary w zakładce “kontakt”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *