Kolejne grupy ćwiczebne – 3 kluby, zapisy!

Z wielu zapytań wynika, że spodobały się Wam treningi na siłowni obu grup „Sexy Tyłek” oraz „Fit Team”. Czas powołać trzecią i czwartą, szczegóły poniżej.

Nie chcecie trenować sami? Boicie się, wstydzicie czy nie macie motywacji? Po kilku roszadach w grafiku treningów personalnych i fitness znalazłem czas na powołanie dwóch kolejnych grup – porannej i wieczornej.

W skrócie…
Grupa (płeć obojętna) musi liczyć 3-10 osób. Wszyscy powinni mieć ten sam cel, np. poprawa jakości mięśni, wzmocnienie kręgosłupa, poprawa kondycji, itd. W zależności od celu trenujemy na siłowni, na sali fitness lub (w okresie letnim) często w plenerze – wedle życzenia. Opracowuję plany treningowe i żywieniowe, na każdym treningu poprawiam technikę, w miarę postępów zmieniam ćwiczenia i każdego motywuję. Motywujemy się również na portalach społecznościowych (Facebook) w specjalnie do tego celu stworzonej grupie. Wszystkich łączy jedno – ten sam cel!

ZALETY:
– niskie koszta treningu w porównaniu z personalnymi,
– wszyscy zaczynają od samego początku,
– wzajemna motywacja,
– brak uczucia wyobcowania,
– partner treningowy

W obecnym okresie powołać chciałbym dwie grupy w 3 klubach:

1. FC IMPERIUM (Otwock)

GRUPA PORANNA
Spotykamy się 2-4 razy w tygodniu w godzinach porannych i są to godz. między 9:00 – 12:00. W Imperium proponuję wtorek, czwartek i piątek, ewentualnie sobotę. Czas treningu około godziny w zależności od wytrenowania i planu treningowego.

GRUPA WIECZORNA
Tu już nieco ściślej w związku z tym, że wieczory zwykle są dużo mocniej obsadzone. Po kilku roszadach znalazłem czas w poniedziałek i środę (odpowiednio 17:30 i 18:00 lub 19:00). Trzeci dzień mógłby być sobotą, godzina do ustalenia. Reszta jak w przypadku pozostałych grup – kompleksowa opieka z planem żywieniowym.

2.EXO FITNESS (Mińsk Mazowiecki)

GRUPA PORANNA
Do wyboru – wtorek, środa, czwartek, niedziela (lub sobota).

GRUPA WIECZORNA
Po pierwsze piątek po skończonych tam trzech godzinach fitness, czyli 20:30. Do tego środa około godz. 18:00-18:30 i sobota, godz. do ustalenia.

3. MAMBO FC (Warszawa-Wesoła)

GRUPA PORANNA
Poniedziałek (start 10:00 lub 11:00), Środa (podobnie lub wcześniej) i piątek (8:00 lub 11:00).

GRUPA WIECZORNA
Poniedziałek (18:30), Środa (20:00).

I rzecz bezwzględnie NAJWAŻNIEJSZA:
„Kto pierwszy ten lepszy” – jeśli powstanie jedna grupa, to w każdej kolejnej dni i godziny mogą ulec zmianie.

Bierzmy się więc do roboty – piszcie, pytajcie, rozmawiajcie z moimi Podopiecznymi jak działamy, jak to wszystko wygląda… Tego typu grupa to najlepsza rzecz żeby poznać klub, ludzi, technikę i plany treningowe, czyli oswoić się „z tym wszystkim”. W grupie siła!

Czekam na Was, widzimy się w klubie!

(zdjęcie główne: Em Foto)

Jeden komentarz do “Kolejne grupy ćwiczebne – 3 kluby, zapisy!

  1. Witam
    Ja jestem zainteresowana treningami w Otwocku w Imperium w godzinach porannych w godzinach 8-10. Obojętnie jaki dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *