Józefowiada – sportowy piknik rodzinny z Fit Kids Academy!

Już w tę niedzielę (22.04.2018) spotykamy się w Józefowie. Jesteśmy głównym partnerem na sportowym pikniku rodzinnym, gdzie Fit Kids Academy będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie głównych ZAWODÓW SPORTOWYCH z udziałem okolicznych szkół i drużyn łączonych.

Zawody sportowe będą odbywały się od godziny 13:00 na boisku przy hali ICSiR. Będą to zmagania drużyn z okolicznych szkół oraz drużyn łączonych – dzieci w wieku wczesnoszkolnym mogą zgłaszać się od godziny 10:00 do godziny 12:30. Informacje i zapisy na naszym stanowisku (tuż przy scenie).

Ponadto na wspomnianym stanowisku FKA każdy rodzic z dzieckiem będzie mógł wziąć udział w CHALLENGEwyzwaniu sprawnościowym połączonym z wiedzą o sporcie / aktywności ruchowej. Pary, które pokonają ów tor przeszkód w najkrótszym czasie otrzymają nagrody od naszych sponsorów. Wszystkich fundatorów nagród poznacie wchodząc na nasz profil na Facebook już w niedzielę rano. Zaznaczam – jest o co walczyć!

Szykuje się więc niedziela pełna atrakcji sportowych – zapraszam z całego serca. Wesprzemy maluszki z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego i przyczynimy się do rozwoju motorycznego naszych dzieci.

DO ZOBACZENIA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *