Zaczynam przygodę z EXO FITNESS w Mińsku Mazowieckim

Z tą informacją czekałem najdłużej jak się da. Od 18 listopada (sobota) zaczynam pracę w EXO FITNESS w Mińsku Mazowieckim. Jedno się kończy, inne się zaczyna – jak w życiu.

Najpierw o tym, co będzie się działo w sobotę – otwarcie klubu i m.in. moje zajęcia pokazowe, na które oczywiście już dziś zapraszam. O godzinie 14:30 poprowadzę INTERWAŁ – BRZUCH – STRETCH. Osoby, które przynajmniej raz były na moim treningu grupowym już się pewnie uśmiechają… 🙂 Form interwału może być wiele, ja pokochałem stworzoną przez siebie, trzyliterową formułę, o której możecie poczytać w dziale “Projekty”. Gwarantuję, że poza brzuchem “spuchną” też te części ciała, na których zależy nam najbardziej i jak najbardziej też sobotni trening dedykuję zarówno paniom, jak i panom!

CZYM BĘDĘ ZAJMOWAŁ SIĘ W EXO FITNESS?

  • 1. Przede wszystkim fitness. W piątki widzimy się przez 3 godziny:
    TEAM TABATA
    TBC 
    CARDIO & SHAPE (w podobnej formule, co sobotni trening pokazowy 🙂 )

Każde zajęcia kojarzyć się Wam będą z luźną atmosferą, fajnym klimatem i mocnym treningiem, za którym zatęsknicie i nie będziecie mogli doczekać się kolejnych piątków!

  • 2. Opieka trenerska
    Nauczę Was bezpiecznie poruszać się i trenować na siłowni. Poznacie technikę ćwiczeń, wyprostujecie kręgosłup a przy tym dowiecie się sporo o budowie organizmu – zgodnie z zasadą – nie tylko pokazać, lecz przede wszystkim wytłumaczyć, nauczyć. Natomiast podczas spotkań indywidualnych będziemy podmiotowo podchodzić do Waszych celów treningowych zgodnie z opracowanym planem treningowym i dietetycznym. Poprowadzę Was do wymarzonej sylwetki a także pomogę pozbyć się uciążliwych kontuzji.

Długo gadać – trzeba przyjść, porozmawiać, spróbować i … zostać na stałe. 🙂 Najniższe ceny karnetów, najwyższy poziom pomocy i wiedzy a konsultacje i pierwszy trening personalny jak zwykle bezpłatny – musisz poznać, żeby się przekonać.

Widzimy się w tę sobotę, rozmawiamy, planujemy i robimy formę. DO ZOBACZENIA!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *